Centrum Arbitrażu i Mediacji
zakupy z polecenia
Konkurs „i – Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski” edycja 2020
Inteligentne Specjalizacje dla Wielkopolski oraz H₂ Wielkopolska.
wprowadził admin w dniu 2020-09-28 14:18:20

Konkurs „i – Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski” edycja 2020
 
Samorząd Województwa Wielkopolskiego zaprasza do udziału w tegorocznej edycji Konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i – Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski”. Uchwałą nr 2720 /2020 z dnia 24 września 2020 r. Zarząd Województwa Wielkopolskiego zatwierdził Regulamin Konkursu wraz z załącznikami stanowiącymi wniosek.
Celem Konkursu jest promocja regionalnych przedsiębiorstw stosujących innowacyjne rozwiązania. Nagroda przyznawana jest corocznie w formie finansowej i stanowi wyróżnienie dla przedsiębiorstw w województwie wielkopolskim, które stworzyły nowatorskie rozwiązania (produkty / usługi / technologie) oraz wdrożyły je w praktyce. Dodatkowo Organizator Konkursu zapewni Laureatom Konkursu promocję w ramach międzynarodowych wystaw Marki Wielkopolski oraz podczas organizowanych wydarzeń o charakterze gospodarczym przez kolejny pełny rok.

Tegoroczna edycja Konkursu zakłada dwie kategorie konkursowe: Inteligentne Specjalizacje dla Wielkopolski oraz H₂ Wielkopolska.

Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest wypełnienie wniosku (stanowiącego załącznik do Regulaminu) i przesłanie go w formie elektronicznej na adres: sekretariat.drg@umww.pl 
w nieprzekraczalnym terminie do 20 listopada 2020 r.


Pochwalcie się swoimi osiągnięciami!
Serdecznie zapraszamy!


REGULAMIN

WNIOSEK


ZGODA NA WYKORZYSTANIE WIZERUNKU

 powrót...